Stavební speciál Koordinuj.cz je tak trochu jiný stavební web. Je postaven na jednoduchém předání informací pro uživatele napříč spektrem všech účastníků výstavby o přípravě, realizaci a provozu staveb.

Je to informační projekt, který řeší jednotlivé stavební procesy až po její demolici. Spolupracující firmy, zde prezentují své postupy a technologie pomocí videa, textových materiálů atp., které jsou doplněny o produktové linky. Produktové linky
slouží k dalšímu doplnění prezentovaného materiálu o navazující firmy.

Projekt Koordinuj.cz je určen pro přesně danou cílenou skupinu, která své informace získá podle předem zvoleného klíče. Cílovou skupinou jsou např. uživatel, projektant/architekt, investor, zhotovitel, státní správa. Jedná se o veřejnou část. Uzavřenou část pak tvoří aktivní fórum mezi partnery Koordinuj.cz a VŠ, SŠ a SOU.

Projekt Koordinuj.cz byl spuštěn 12.1.2015. Jelikož se jedná o nový informační web, jsou informace na tuto platformu zapracovávány postupně.

V případě, že máte zájem o spolupráci s projektem Koordinuj.cz kontaktujte našeho garanta doc. Ing. Pavla Svobodu, CSc. na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo provozovatele webu Zdeňka Juruše na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Zajímá Vás jak projekt funguje? Prosím použíjte náš videonávod. https://youtu.be/4B0JDq9h0nw

11111


 


Obsah je chráněn autorským zákonem ©

 Zprávy


kalkulacka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.