Jaro je ve znamení soutěže! Také letos se koná soutěž Rozpočtujeme s Callidou. Jak již sám název napovídá hlavním organizátorem a garantem je firma Callida. Od začátku své existence se snažíme kromě svých obchodních aktivit podporovat i vzdělávání.

fv web 2Navštivte nové webové stránky www.fieldview.cz. Tento jednoduchý microsite Vás provede mobilní aplikací Field View, navrženou pro řízení projektů. Na stránkách zhlédněte videa, jak Field View funguje a jakým způsobem se s ním pracuje. Dozvíte se, jaké jsou jeho největší přednosti a jak pomáhá stávajícím zákazníkům, kteří tuto moderní aplikaci už využívají.

fv 1Field View je inovativní mobilní aplikace pro tablety, která výrazně zkrátí čas potřebný pro sběr a následnou distribuci důležitých informací ze stavby. Nedodělky, poškození nebo opravy jednoduše nafotíte fotoaparátem do svého tabletu a spolu s požadavkem rozešlete lidem, kteří mají problém vyřešit. Field View Vás osvobodí od nepřehledných štosů papírů, zápisů a formulářů.

2015 11 1Největší setkání výrobců, dodavatelů, odborné veřejnosti a zákazníků z oboru střech nabídne již po osmnácté veletrh STŘECHY PRAHA, nejvýznamnější středoevropský veletrh pro stavbu a renovace střech.

Poptávka po nových rezidenčních projektech v ČR roste. Největší, dokonce až rekordní zájem, je vidět o nové byty v Praze (růst o 6,8 %). Podle téměř až poloviny developerských společností (44 %) je růst v Praze tažen především investiční poptávkou. Zvyšující se poptávka jak v Praze, tak i v celé ČR, ale žene ceny nových nemovitostí vzhůru. Pro roky 2015‒2016 má již připraveno zvýšení cen oproti loňskému roku až 9 z 10 developerů (87 %).


 


Obsah je chráněn autorským zákonem ©

 Zprávy


kalkulacka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.