2017 1 1Největší přehlídku firem z oblasti staveb a renovací střech nabídne 19. ročník veletrhu STŘECHY PRAHA, který se uskuteční 9. – 11. 2. 2017 v PVA EXPO PRAHA Letňany. Společně proběhnou veletrhy ŘEMESLO PRAHA, veletrh obnovitelných zdrojů a úspor energií SOLAR PRAHA a nový projekt z oblasti profesionální údržby povrchů PURPO PRAHA. Další vystavovatelé z oblasti úsporného bydlení a světa dřevostaveb se budou prezentovat v rámci souběžných veletrhů FOR PASIV a CESTY DŘEVA. Prezentovat se tedy bude bezmála 300 společností na hrubé výstavní ploše 12 600 m2.

ZAJÍMAVOSTI NA VELETRHU

Návštěvníci budou mít skvělou možnost se blíže seznámit s kreativní prací s keramickou hlínou či poslechnout si jasně zvonivý zvuk „taškofónu“ v keramickém koutku TONDACH. Společnost EKOTECHNIK Czech připravila atraktivní venkovní expozici v podobě elektromobilu TESLA Model X. Je to nejrychlejší, nejbezpečnější a nejpromyšlenější SUV vůz na světě. Vůz dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h za 3,2 sekundy. Zajímavostí je, že se jeho zadní dveře FALCON WINGS otevírají vzhůru k nebi. Na stánku Cechu KPT ČR předvede Tesařství Martin a Bohumír Šnajdrovi, Komařice ukázku soutěžního modelu krovu z Evropského mistrovství tesařů 2016 konaného v Basileji. Žáci oboru tesař Střední školy řemeslné v Jaroměři předvedou na stánku Cechu KPT ČR výrobu modelu středověké konstrukce střechy. Více informací o zajímavostech na veletrhu naleznete ZDE.

PŘENOS AKTUÁLNÍHO DĚNÍ Z VELETRHU

Novinkou letošního veletrhu Střechy Praha 2017 bude přenos aktuálního dění z veletrhu formou fotek a videí z výstavních hal a stánků vystavovatelů prostřednictvím sociální sítě Facebook. Předvedení systému Graffiti Safewipes na stánku firmy UMYJEMTO, který dokáže odstranit graffiti na 1 m2 do 2 minut nebo biketrialová show v podání známého Tomáše Eibla na stánku společnosti FAKRO, o tom všem Vás budeme průběžně informovat! Sledujte, co se na veletrhu právě odehrává, a co nesmíte opomenout při své návštěvě ZDE! Staňte se naším fanouškem, dejte nám "like" a sledujte veletrh Střechy Praha online!

BOHATÝ DOPROVODNÝ PROGRAM

Připraven je atraktivní doprovodný program za účasti předních specialistů a uznávaných odborníků. Proběhne řada konferencí, odborná fóra i praktické ukázky. Nosným tématem konference Izolace 2017 jsou ploché střechy. Fórum Dřevěné konstrukce střech se zaměří na novou požární normu a prezentovány budou zajímavé dřevěné stavby. Velký prostor je věnován střešní fotovoltaice a energetické soběstačnosti. Sobotní přednášky pro širokou veřejnost nabídnou užitečná témata, jako jsou nejčastější chyby ve střešním plášti, ochrana a sanace půdních trámů a krovů a též se lidé dozvědí aktuální informace k programu Nová zelená úsporám. Novinkou je seminář Údržba a čištění střech a fasád vztahující se k novému projektu Purpo Praha. Projekt je zaměřen na profesionální údržbu, čištění, renovace a ochranu střech, fasád a dalších povrchů.

PORADENSTVÍ ZDARMA

Užitečné a cenné rady mohou návštěvníci získat v poradenských centrech na veletrhu. K dispozici bude Stavební poradenské centrum s podporou ČKAIT a ČVUT v Praze, Centrum fasád, Centrum pro úspory energií a alternativní zdroje energie. Novinkou bude Centrum profesionální údržby a čištění povrchů.

STŘECHA ZDARMA

Návštěvníci se mohou zúčastnit soutěže o střechu na rodinný dům a další ceny.

ZDARMA každý den veletržní noviny “Střechy DNES”.

ZLEVNĚNÁ VSTUPENKA

ZDE můžete získat zlevněnou vstupenku ve výši 50 Kč (plná cena 100 Kč) na souběh veletrhů Střechy Praha, Solar Praha, Řemeslo Praha, Purpo Praha, For Pasiv, Cesty dřeva a soutěžní přehlídku stavebních řemesel SUSO 2017 konaných 9. – 11. 2. 2017 v PVA EXPO PRAHA Letňany!

MÍSTO KONÁNÍ
PVA EXPO PRAHA Letňany, Beranových 667, 199 00 Praha 9 – Letňany. Plánek PVA a jak se k nám dostanete ZDE.

OTEVÍRACÍ DOBA

Čtvrtek       9. 2. 2017      10 – 18 h
Pátek   10. 2. 2017       10 – 18 h
Sobota   11. 2. 2017   10 – 17 h

www.strechy-praha.cz

 

2017 1 2

 

 

 

 


 


Obsah je chráněn autorským zákonem ©

 Zprávy


kalkulacka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.