2017 1 1Největší přehlídku firem z oblasti staveb a renovací střech nabídne 19. ročník veletrhu STŘECHY PRAHA, který se uskuteční 9. – 11. 2. 2017 v PVA EXPO PRAHA Letňany. Společně proběhnou veletrhy ŘEMESLO PRAHA, veletrh obnovitelných zdrojů a úspor energií SOLAR PRAHA a nový projekt z oblasti profesionální údržby povrchů PURPO PRAHA. Další vystavovatelé z oblasti úsporného bydlení a světa dřevostaveb se budou prezentovat v rámci souběžných veletrhů FOR PASIV a CESTY DŘEVA. Prezentovat se tedy bude bezmála 300 společností na hrubé výstavní ploše 12 600 m2.

Jaro je ve znamení soutěže! Také letos se koná soutěž Rozpočtujeme s Callidou. Jak již sám název napovídá hlavním organizátorem a garantem je firma Callida. Od začátku své existence se snažíme kromě svých obchodních aktivit podporovat i vzdělávání.

2016 11 dav 03Zájem o účast na veletrhu STŘECHY PRAHA 2017 předčil očekávání. Lídři trhu jsou již všichni přihlášeni, stejně jako řada nových vystavovatelů. Silné zastoupení bude mít po delší době obor plochých střech, který kromě množství vystavovatelů doplní i celodenní konference Izolace 2017 s nosným tématem „Ploché střechy“. Zazní další unikátní témata v doprovodném programu. V souběhu se uskuteční veletrhy ŘEMESLO PRAHA, SOLAR PRAHA a nový projekt PURPO PRAHA. Akce proběhnou 9. – 11. 2. 2017 v PVA EXPO PRAHA Letňany.

fv web 2Navštivte nové webové stránky www.fieldview.cz. Tento jednoduchý microsite Vás provede mobilní aplikací Field View, navrženou pro řízení projektů. Na stránkách zhlédněte videa, jak Field View funguje a jakým způsobem se s ním pracuje. Dozvíte se, jaké jsou jeho největší přednosti a jak pomáhá stávajícím zákazníkům, kteří tuto moderní aplikaci už využívají.

fv 1Field View je inovativní mobilní aplikace pro tablety, která výrazně zkrátí čas potřebný pro sběr a následnou distribuci důležitých informací ze stavby. Nedodělky, poškození nebo opravy jednoduše nafotíte fotoaparátem do svého tabletu a spolu s požadavkem rozešlete lidem, kteří mají problém vyřešit. Field View Vás osvobodí od nepřehledných štosů papírů, zápisů a formulářů.


 


Obsah je chráněn autorským zákonem ©

 Zprávy


kalkulacka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.