Image00018Slovo architekta: Pixelmator Team kancelář byla navržena pro tým, který tráví hodně času v kanceláři. To je důvod, proč byl hlavní důraz kladen na společenský prostor - přírodní materiály a útulný sedací nábytek pomohly vytvořit domáckou atmosféru. Zelená stěna s vlastním zavlažovacím systémem je hlavním rysem zvýšeného společenského prostoru.

V přízemí se také nachází speciálně navržená zasedací místnost a mediální prostor. Jednotlivé pracovní kóje a kanceláře byly umístěny na samostatném podlaží, aby zaměstnanci měli klid na práci a koncentraci. Účinek byl vytvořen pomocí akustických materiálů. Zvláštní péče byla také věnována návrhu osvětlení.

Celému interiéru domunují dřevěné a přírodní prvky vhodně doplněné dalšími barvami - zejména neutrální černou barvou. Výrazným prvkem je obdélník. Podlaha je složena z drobných dřevěných obdélníků. Naopak na stropě je ve společném prostoru černobílá šachovnice, která dobře ladí se dřevem i zelenou stěnou. Jednotlivé části interiéru jsou propojeny v jeden prostor.

Architekti: Plazma Architecture Studio + Rytis Mikulionis, Gytis Vaitkevicius | Lokalita: Vilnius, Litva | Plocha: 291 m² | Rok: 2013 | Fotografie: S laskavým svolením Plazma Architecture Studio.

        

 

Seznam výrobců a dodavatelů:

Plantwall - Green Fortune
Barové židle - Kristalia.it " BCN "
Koberce - EGE " Silky "
Svítidla - OSRAM , Foscarini , LIRAlighting , Imperial
Kancelářské židle - Wilkhahn "ON"
Čalounění v mediální místnosti - SedesRegia " pixel " ( navržený plazma studio )
Nábytek weneer - Tabu.it


 


Obsah je chráněn autorským zákonem ©

 


Zprávy


kalkulacka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.